Kaua kadunud kaadrid printsess Dianast, kes rikub kuninglikku protokolli emadepäeva võidusõidul, on see motivatsioon, mida täna vajame

Parimad Nimed Lastele

15:53

Kui on midagi, mida me kõik printsess Diana kohta teame, siis see, et tema lapsed (prints William ja prints Harry) olid see osa tema elust, mis pani ta tõeliselt särama. Kuid tundub, et need käivitasid ka tema konkurentsipoole. Hiljuti paljastatud kaadrites aastast 1991 osaleb printsess Diana prints Williami koolis emadepäevajooksul – ja ärge eksige: Di eesmärk nr 1 on võita.

Videoklipis – mis tegi esmalt ringi Twitteris – on näha printsess Dianat paljajalu ning bleiseri ja midiseelikuga riietatud, kuidas ta jookseb nagu tuul vastu teisi 'emmesid' Londonis Wetherby koolis vanematele korraldatud spordipäeval. .

Ja siin on see, mis selles nii hea on. Unustage tõsiasi, et kuninglikud perekonnad käituvad tavaliselt teatud viisil. Näib, et Diana ei hooli protokollist vähimalgi määral. Selle asemel soovib ta selle võita – ja kuninglikud kuulujutud räägivad, et ta jõudis tegelikult üsna lähedale. (Väidetavalt saavutas ta üldarvestuses teise koha.)

printsess diana emadepäevajooks 1991 kat Anwar Hussein / Getty Images

Ilmselt pole see ka esimene kord, kui printsess Diana poistekoolis võistlusel osales. 1988. aastal tuli ta esikohale. 1989. aastal saavutas ta teise koha. Ja 1990. aastal saavutas ta Getty Imagesi arhiivifotode järgi 3. koha.

Inglismaal on spordipäev iga-aastane traditsioon, kus enamik teatevõistlusi on mõeldud lastele. Päeva viimane võistlus annab võimaluse laste vanematel sisse hüpata.